Корда за косене 3.0мм 30м безшумна Honda 72511-VF9-030SL
  • Код:
    72511-VF9-030SL
Идеална корда за косене на трева и плевели.
Диаметър: 3.0 mm
Дължина: 30 m
Тип: безшумна
Цвят: бял
Ориентировъчни цени за доставка
Чрез поръчка /доставка
​мин. 3-10 работни дни/
Добави в желани
Информация за Съответствие
Преимущества на новата усукана безшумна корда:
- Ниско ниво на шум (намалява високите честоти на шум).
- Създава по-ниска вибрация в сравнение с други профилни корди.
- Спиралния ефект (усукана корда) значително подобрява коефициентът на проникване на рязане.
- Увеличава инерцията (скоростта на главата) която подобрява способността на рязане.
- Подобрява ефективността на двигателя (гориво и емисии).
Предлага се в 22 различни модификации: с диаметър от 1,6mm до 3,3mm и дължина от 39cm до 360m.